O nas

Działamy na rynku branży BHP od 1990 roku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi oraz najlepiej dobranych rozwiązań z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Łączymy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z nowoczesnymi propozycjami rynku, co pozwala nam oferować Państwu produkt sprawdzony i na czasie.

Oferta

Proponujemy szeroki zakres asortymentu, w tym odzież roboczą, obuwie, rękawice, sprzęt ochrony osobistej, środki czystości i higieny, akcesoria do sprzątania, sprzęt PPOŻ.

Oferowana przez nas odzież jest nie tylko wytrzymała, ale także funkcjonalna i estetyczna.
Oprócz oferowanych standardowo ubrań, realizujemy wiele zleceń indywidualnych pod względem materiałów czy kolorystyki, wykonujemy także logo na zamówionej odzieży, co czyni Państwa odzież niepowtarzalną.

Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami i importerami. Jesteśmy dystrybutorem m.in. firmy PPO Strzelce Opolskie. Dużą część asortymentu oferujemy w cenach producenta.
Nasze towary posiadają wszystkie certyfikaty jakie wymagane są z mocy przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Obsługa Klienta

Staramy się maksymalnie dopasować ofertę do Państwa oczekiwań, stąd realizujemy również wiele nietypowych zleceń.
Nasz Dział Hadlowy odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości oraz przygotuje indywidualną ofertę stosując odpowiedni dobór produktów do warunków pracy.
Na życzenie odwiedzimy Państwa w siedzibie firmy prezentując wzory asortymentu.
Zapewniamy:

  • miłą i profesjonalną obsługę,
  • własny transport zapewniające szybkie dostawy,
  • konkurencyjne ceny i dogodne warunki płatności,
  • elastyczność i otwartość na potrzeby naszych Klientów.

ZAPRASZAMY !!!

Newsletter